Parimad armastuskirjad

Parimad armastuskirjad

Armastuskiri on üks armsamaid viise, kuidas oma tundeid väljendada – armastuskirjad võimaldavad teil edastada oma kallimale oma sügavaimad tunded ja mõtted. Saada armastuskiri kallimale mis tahes sündmuseks – sünnipäevaks, tähtpäevaks või aastavahetuseks, et talle meelde tuletada, kui imeline ta sinu jaoks on. Öelge talle, kui palju ta teie jaoks tähendab ja kui palju te teda armastate. Ärge kõhelge oma kallimale saadetud kirjas südant puistata. PS! Armastuskirja ei pea alati mehed kirjutama. Armastuskiri mehele võib olla väga suureks üllatuseks.

Ma olen sinus leidnud oma elu armastuse. See, kuidas sa mind mõistad, mind toetad, armastad ja minust hoolid, seda ei saa sõnadesse panna. Ma olen õnnelik, et minu ellu saadeti sinusuguse ingel, kes täidab mu südame õnne ja armastusega.

Päev, mil ma sinuga esimest korda kohtusin, on siiani mul meeles. See päev muutis mu elu, sest sa astusid mu ellu ja kõik muutus nii ilusaks. Sellest ajast alates on minust saanud õnnelik mees, keda ümbritseb positiivsus ja armastus, millega oled mind üle külvanud. Soovin, et jääksite alati minu lähedale ja paned mind iga päev õnnelikuna tundma.

Sinusse armumine on olnud minu jaoks parim asi siin elus. Ma ikka veel imestan, kuidas nii ilus, armastav ja hooliv naine saab armastada kedagi minusugust. Ma arvan, et mul on lihtsalt vedanud. Ma luban, et olen alati sinu jaoks olemas, et sind õnnelikuks teha.

Mõnikord ei piisa sõnadest tunnete väljendamiseks. Ma tahan, et te teaksid, et oled minu jaoks nagu unistuse täitumine. Aitäh, et oled minuga.

Kui ma sind naeratamas näen, teeb see mind kõige õnnelikumaks inimeseks. Alati, kui ma sind kallistan, tunnen, et hoian oma maailma. Kui ma olen sinuga, tundub iga hetk erilisena. Olen õnnelik, et mul on sinusugune kaaslane, kes mind armastab, minust hoolib ja teeb minust kõige õnnelikuma inimese siin maailmas.

Kui sa kõnnid minuga käsikäes, tunnen end selle maailma tugevaima ja õnnelikuma mehena. Kui vaatad mulle silma, tunnen, et suudan selle maailma vallutada. Aitäh, et oled alati minusse uskunud ja minus parima välja toonud. Armastan sind igavesti, mu arm.

Mu süda lööb ainult sinu pärast ja mu silmad otsivad alati sind. Sa oled kõige erilisem inimene, kes täiendab mind igas mõttes. Ma armastan sind alati rohkem kui kedagi teist ja olen alati sinu kõrval, sest me oleme mõeldud koos olema igavesti.

Kui oled minuga, ümbritseb mind naeratus ja rõõm. Kui oled minuga, õitsevad kõikjal lilled. Olen nii õnnelik, et oled mu elu armastus.

Mäletan siiani seda ilusat päeva, kui me esimest korda kohtusime. Alates sellest päevast on mu elu olnud ainult hea ja rõõmsameelne. Armastan sind, mu kallis.

Luban sulle, et sul ei tule elus ühtegi päeva, mil sa mind enda kõrvalt ei leia. Ei tule päeva, mil ma ei armastaks sind ega hellitaks sind, sest sa tähendad mulle tervet maailma.

Kogu õnn ja edu, mida ma täna naudin, on tänu armastusele, millega olete mind üle külvanud.

See elu on nii lühike ja ma ei tahaks raisata hetkegi sellest, et sind ei armastaks. Ma tahan täita sinu elu nii suure armastuse ja kiindumusega, et kurbustel pole kohta. Ma luban, et armastan sind igavesti.

Sinusse armumine on olnud mu elu ilusaim asju ja ma jään alati tänulik, et see juhtus. Sa avasid täiesti uue maailma, kus ma tundsin end elava ja jumaldatuna. Kui sa poleks minuga koos olnud, oleksin ma kadunud hing, kellel pole aimugi, millest ma ilma jäin.

Soovin, et saaksin oma päeva alustada sinu sooja kallistusega, sest sa oled mu õnne valem. Ja ma soovin, et saaksin oma päeva lõpetada sinu naeratusega, sest oled kogu mu jõu allikas. Kui oled minu lähedal, tunnen end nii palju tugevamana ja õnnelikumana, et ma ei suuda seda sõnadesse panna.

Igast hetkest, mille ma sinuga veedan, saab ilus mälestus mu elust. Minu tunded sinu vastu suurenevad iga päevaga ja mu süda jätab alati löögi vahele, kui vaatad mind naeratus näol. Sa oled mu elu armastus.

Kui sa hoiad mu kätt, kui sa suudled mind, kui sa kallistad mind… Ma tunnen, et olen kõige õnnelikum inimene siin maailmas. Armastuses, mida me mõlemad teineteise vastu tunneme, on midagi nii maagilist. Mul on hea meel, et meie teed ristusid ja armusime.

Kui ma olen sinuga, soovin, et aeg peatus, sest ma tahan igast sinuga koos oldud hetkest maksimumi võtta. Sa oled kõige erilisem kingitus ja mul on õnn, et oled minu oma. Ma luban sind armastada maailma lõpuni.

Sinu naeratus teeb mulle alati rõõmu. Sinu juttu kuulamine on minu kõrvadele nagu muusika. Sind tugevasti kallistades tunnen, et olen elus. Olen õnnelik, et minu kõrval on keegi nii armastav ja hooliv kui sina. Ma tean, et elu on alati rõõmsameelne, kui oled minuga.

Kuni sinuga kohtumiseni ei teadnud ma, et elu võib olla täis õnne. Sinuga koos olen kogenud nii palju uusi asju ja tundeid. Sa tõid mu ellu nii palju soojust ja armastust. Sinust on saanud minu kalleim vara. Ma olen sinu kõrval alati ja ma armastan sind kuni oma viimase hingetõmbeni.

Kui sina oled õnnelik, olen mina ka õnnelik. Kui sina oled kurb, olen mina ka kurb. Kui olete minu peale vihane, tunnen, et olen sulle ülekohut teinud. Anna mulle andeks.

Sinu käsi minu käes on ainuke asi, mida ma kunagi tahtnud olen. Ja nüüd, kui sa oled osa mu elust, pole mul enam midagi soovida. Jätka kõndimist minuga sellel teekonnal ja kogeme mõlemad selles elus palju uut koos.

Mul pole sõnu, et sind tänada, kuid ma tahan sulle öelda, et mu süda on alati sinuga ja ma armastan sind alati.

Sa oled kõige ilusam ja armastavam inimene, keda ma tean. Mul on õnn, et sa oled minu oma. Loodan, et meie armastus kasvab iga päevaga ja oleme alati koos õnnelikud.

Sa oled mu elu vikerkaar, mis on täitnud mu südame kaunite armastuse värvidega. Ma tahan, et sa teaksid, et tähendad minu jaoks tervet maailma. Pole tähtis, kuidas asjad aja jooksul muutuvad, minu armastus jääb sinu jaoks alati samaks. Armastan sind igavesti ja igavesti.

Ma tahan koos sinuga vananeda ja kogeda kõike, mida elul pakkuda on. See oli saatus, mis meid kokku viis ja ma olen selle eest iga päev tänulik.

Ma mõtlesin alati, kas tõeline armastus on olemas, kuid siis leidsin sind ja leidsin vastused kõigile oma küsimustele. Aitäh, et õpetasid mind armastama ja olema armastatud. Soovin, et jääksime alati kokku ja tähistaksime oma armastust iga päev.

Ma armastan sind nii väga, et oled alati mu mõtetes, olenemata sellest, mida ma teen. Mõtlen alati ilusatele mälestustele, mille oleme koos veetnud ja tahan veel palju armsaid hetki. Sa oled parim, mis minuga juhtunud on ja ma tänan sind kogu armastuse eest, mille oled mu ellu toonud. Aitäh, et tegid minust õnneliku inimese.

Sa oled nii eriline, et paned mind iga päev endasse armuma ja annad mulle jõudu selles maailmas hakkama saada. Armastan sind!

Ma armastan sinu juures iga pisiasja. Isegi halvad asjad panevad mind naeratama, sest need on asjad, mis teevad sinust selle, kes sa oled ja ma ei tahaks sinus midagi muuta.

Ära unusta kirja lõppu lisada “Ma armastan sind!”